Play

Powtórz

1

Powtórz raz

wszystko

Powtórz wszystko

Jak przyciągnąć do siebie miłość?
20 Wrzesień 2017, 14:47

Jak przyciągnąć do siebie miłość?

Jak przyciągnąć do siebie miłość?

Często ludzie, którym doskwiera samotność, starają się na siłę kogoś znaleźć. Za wszelką cenę szukają drugiej połówki  zastanawiając się - jak przyciągnąć do siebie miłość? Co zrobić, by w końcu to piękne uczucie, dotknęło również i nas? Dlaczego innym się udaje, a mnie nie?

Oto kilka wskazówek, które pomogą ci osiągnąć szczęście w miłości.

Pragniesz miłości? Zacznij od siebie

Przede wszystkim przestań szukać. Zauważ, że często im bardziej się staramy, tym gorzej nam to wychodzi. Podobnie jest i w tej sytuacji. 

Skup się na swoich pasjach, na tym co lubisz robić, gdzie chętnie spędzasz czas. Właśnie wtedy - bez zbędnej presji - zrelaksowany i spokojny, będziesz miał szansę poznać kogoś ciekawego.

Kto wie, może to właśnie na wtorkowych zajęciach jogi, kryje się twoja druga połówka?

Pamiętaj: pewni siebie ludzie szybciej przyciągają do siebie miłość!

Smutny i zakompleksiony, schowany za stertą ciemnych ubrań - czy naprawdę uważasz, że w takim wydaniu można przyciągnąć uwagę kogokolwiek, czy w taki sposób chcesz przyciągnąć miłość? Ciemny sweter nie sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej, a wręcz przeciwnie, jak ponurak. 

Nie oznacza to oczywiście, że masz zacząć ubierać wszystkie kolory tęczy. Rozjaśnij swoją garderobę, poprzeglądaj co jest teraz na czasie i przede wszystkim zapomnij o kompleksach.

Zastanawiasz się, jak przyciągnąć do siebie miłość? Bądź pewny siebie! Gdy dorzucimy do tego uśmiech i promienne spojrzenie, efekt będzie murowany. Zauważ, że czasem spotykasz na ulicy np. pulchną kobietę. 

Teoretycznie ma nadwagę i powinna mieć całą masę kompleksów. Ty jednak, od razu zwróciłeś na nią uwagę. Dlaczego? Bo ona nie myśli o swoich kompleksach, tylko o tym, że dobrze czuje się w swoim ciele i w swojej duszy.

Przyciągnij miłość... z uśmiechem

Nikt nie lubi ponuraków, to oczywiste. Ty też z pewnością nie czujesz się zbyt dobrze w takim towarzystwie i nie takiego związku szukasz...

Jeśli masz problem z pozytywnym myśleniem, stań przez chwilę z boku i zastanów się, z czego w życiu jesteś zadowolony. Z czego powinieneś się cieszyć? Czego zazdroszczą ci inni? Co masz, czego nie chciałbyś stracić? Docenienie prostych i czasem nic nieznaczących detali sprawi, że na twojej twarzy pojawi się uśmiech. A to właśnie uśmiech jest największym, miłosnym afrodyzjakiem :)

Jeśli dotychczas zastanawiałeś się, jak przyciągnąć do siebie miłość i wydawało ci się, że nigdy jej nie znajdziesz, powyższe wskazówki z pewnością pomogą ci przybliżyć się do celu. Pamiętaj, że nikt nie jest stworzony do samotności i, wcześniej czy później, na twojej drodze, pojawi się wymarzony partner.

Jeśli jednak jesteś bardzo niecierpliwy i masz dość samotnego życia, przyspiesz poszukiwania i rozwiąż test doboru partnerskiego. Dzięki temu będziesz mieć okazję poznać osoby idealnie dopasowane do ciebie, które podobnie jak ty, szukają ukochanej osoby.  


Komentarze (0)

Czy podoba Ci się strona?

Czy chcesz podzielić się stroną ze znajomymi?