Play

Powtórz

1

Powtórz raz

wszystko

Powtórz wszystko

Jak rozkochać w sobie faceta?
20 Wrzesień 2017, 14:40

Jak rozkochać w sobie faceta?

Jak rozkochać w sobie faceta?

Jak rozkochać w sobie mężczyznę? To pytanie zapewne zadaje sobie wiele pań. Spotykamy na swojej drodze tego wymarzonego, on okazuje nam swoje zainteresowanie, przejmuje inicjatywę, a my…? Co zrobić, by utrzymać i rozkochać do szaleństwa nowo poznanego faceta? Jak nie popełnić podstawowych błędów?

Z pewnością każda z nas przeżyła już pewne zawody miłosne, które argumentowała: "Mogłam zrobić inaczej… Następnym razem na pewno się tak nie zachowam".

Problem w tym, że choć się bardzo staramy i spisujemy listę postanowień, gdy uderza w nas Amor, zapominamy o bożym świecie. W tym właśnie momencie jesteśmy najbardziej skłonne do popełniania błędów, które mogą  na dobre odstraszyć ukochanego.

1. Dystans i wstrzemięźliwość

To podstawowe założenie, o którym powinna pamiętać każda kobieta. Tak wiem - jest cudny, kochany i najchętniej cały czas leżałabyś przy nim i go przytulała. Niestety, w rzeczywistości tak się nie da. Jeśli pokażesz, jak bardzo zwariowałaś na punkcie faceta, prędzej czy później ucieknie, a o rozkochaniu nie ma mowy. Wstrzymaj się z kolejnym telefonem albo szóstym SMS-em pod rząd. Pozwól wykazać się jemu. To przecież faceci są zdobywcami.

2. Znaj swą wartość

Twoja kariera, pasje i czas spędzony sam na sam to coś, z czego nigdy nie powinnaś rezygnować. Oczywistym jest, że wchodząc w związek, zmieniają się nasze priorytety i nie poświęcamy już tyle czasu sobie, co kiedyś. Zakochane do szaleństwa panie często popełniają jednak ogromny błąd i kompletnie rezygnują z "siebie".

Nie bój się sprzeciwić partnerowi, wypowiedz własne zdanie. Jeśli obawiasz się jego reakcji, zastanów się przez chwilę nad pewną sytuacją. Kojarzysz machające głową pieski na tyle samochodów? Wyobraź sobie rozmowę z taki pieskiem, który cały czas się uśmiecha i przytakuje.  Frustrujące, prawda?

3. Atrakcyjność

Stereotypy stereotypami, jednak faktem jest, że faceci ogromną uwagę przywiązują do wyglądu. Kobieta zadbana to kobieta atrakcyjna. Zarówno na początku jak i w trakcie znajomości nie zmieniaj swoich urodowych przyzwyczajeń i nie przestawaj o siebie dbać.

Oczywistym jest, że ostry make up podczas lunchu w parku jest niewskazany, jednak mam tutaj na myśli schludne, czyste ubranie, ładne perfumy czy wydepilowane nogi. Brzmi brutalnie, jednak niektóre panie z czasem stają się ogromnymi leniuchami.

4. Szacunek

Oszalałaś na punkcie faceta, ale udaje ci się stosować do powyższych rad? To dobrze, jednak pamiętaj, żeby nie przesadzić w drugą stronę. Zbyt duża wstrzemięźliwość i dystans mogą być źle zrozumiane przez partnera. Może czuć, że go nie dostrzegasz i nie doceniasz jego starań. Dla panów to bardzo ważne, by jego wybranka miała świadomość, jak męskiego i dojrzałego ma partnera.

Reasumując… kochaj, bądź sobą i stosuj Z UMIAREM powyższe rady. Pamiętaj, że jeśli chcesz rozkochać w sobie mężczyznę - każde słowo, gesty i sytuacje wpływają na relację damsko-męską. 


Komentarze (0)

Czy podoba Ci się strona?

Czy chcesz podzielić się stroną ze znajomymi?