Play

Powtórz

1

Powtórz raz

wszystko

Powtórz wszystko

Andrzej i Marta z Łodzi

„Szukam prawdziwej dziewczyny...”- tak zaczynał się mój opis na Serca Czar. Miałem wtedy trzydzieści sześć lat, byłem po rozwodzie, a ponadto spoczywały na mnie ojcowsko- rodzicielskie obowiązki, gdyż stałem się jedynym opiekunem prawnym mojego dziecka. Po różnych życiowych przejściach w ogóle nie miałem ochoty z nikim się wiązać. 

Niestety, jak się później okazało moje miłosne podboje na randkach internetowych stanęły w miejscu. Przyznam, że po czasie mój słomiany zapał opadł i nie starałem się być specjalnie aktywny na portalu. Aż pewnego dnia, po jakichś trzech miesiącach dostałem zaskakującą wiadomość o treści mniej więcej takiej: „ I co czterdziestolatku, ciągle szukasz swojej miłości?”. Możecie wyobrazić sobie moją minę, więc wdałem się w rozmowę, w której od słowa do słowa doszliśmy do porozumienia odnośnie niuansów językowych i przestaliśmy sobie dogryzać. Rozpoczęliśmy w miarę normalną rozmowę. I tak poznałem Martę,

Szczerze przyznam po czasie, iż najbardziej obawiałem się, jak Martę przyjmie moje dziecko, na szczęście już na tyle rozumne, iż można mu było pewne rzeczy wytłumaczyć. Marta tym bardziej, więc moje lęki szybko poszły w zapomnienie. I co najważniejsze, już nie szukam dziewczyny, bo ją znalazłem - dzięki portalowi SercaCzar. Teraz myślimy o wspólnym życiu i dzieleniu się swoimi problemami i troskami. Nasza znajomość zakończyła się szczęśliwie.

- zakochani Andrzej i Marta -