Play

Powtórz

1

Powtórz raz

wszystko

Powtórz wszystko

Rejestracja/logowanie

W tej sekcji znajdziesz informacje dotyczące rejestracji konta oraz podstawowe informacje potrzebne Użytkownikom, którzy właśnie stworzyli swój profil w Serwisie.

 

Jak się zarejestrować?

Jeśli chcesz się zarejestrować w naszym serwisie, wejdź na stronę główną Sympatii http://sercaczar.pl i kliknij "Zarejestruj się ". Wybierz swój unikalny login, hasło oraz podaj adres mailowy. Następnie uzupełnij podstawowe dane o sobie. Już teraz, czekając na link aktywacyjny, możesz zacząć wypełniać swój profil. Konto jest aktywowane w momencie kliknięcia na link, który znajdziesz w swojej skrzynce e-mail.

Skąd wziąć kod aktywacyjny?

Kod aktywacyjny jest wysyłany na adres e-mail, podany przy rejestracji konta w serwisie. Wejdź na swoją pocztę i odbierz wiadomość.

Jak wypełnić profil?

Jeśli chcesz wypełnić swój profil, zaloguj się na swoje konto, wejdź w zakładkę Mój profil > O mnie i uzupełnij pola: "Moje motto", "Opisz siebie" według własnego uznania. Po dokonaniu zmian kliknij w "Zapisz zmiany", aby zostały one zapamiętane. Dodatkowo możesz uzupełnić bardziej szczegółowe informacje o sobie w zakładkach Mój wygląd i zainteresowania oraz Mój wymarzony partner. Po wykonaniu tej czynności profil może trafić do moderacji (sprawdzenia poprawności z regulaminem), po akceptacji moderatora będzie widoczny dla innych Użytkowników.

Co to jest login/nick?

Login/Nick to nazwa Użytkownika, którą wybierasz sobie samodzielnie, podczas rejestracji konta. Może to być dowolna nazwa, ale nie może zawierać polskich znaków: ą, ę, ś, ź, ć, ń, ó, ł oraz nie mogą to być dwa, trzy, itp. osobne słowa. Nie można również wykorzystywać znaków specjalnych typu: apostrof, podkreślnik, myślnik, kropka, itp.

Kiedy będę mógł/mogła korzystać z SercaCzar?

Z założonego konta będziesz mógł/mogła w pełni korzystać w momencie, kiedy klikniesz w link aktywacyjny i aktywujesz swoje konto.

Nie pamiętam loginu i hasła. Jak je odzyskać?

Jeśli nie pamiętasz danych konta (login i hasło) - skorzystaj z przypomnienia danych konta. Link "Zapomniałeś hasło? " znajdziesz obok okien logowania. Login i hasło zostaną przysłane na Twój adres e-mail, jaki podany był przy rejestracji.
Proszę pamiętać, że nowe hasło należy aktywować linkiem, który znajduje się w otrzymanej wiadomości.