Play

Powtórz

1

Powtórz raz

wszystko

Powtórz wszystko

Moje konto/Edycja strony

W tej sekcji znajdziesz informacje na temat korzystania z portalu, działania poszczególnych usług oraz ich funkcjonalności.


Jak dodać zdjęcie główne?

Czy wiesz, że Użytkownicy, którzy posiadają zdjęcie główne mają o 90% więcej odwiedzin? Dlatego zdjęcie główne jest jednym z najważniejszych aspektów profilu. Postaraj się o to, by było ono wyraźne i dobrze Cię przedstawiało, dzięki temu Twój profil będzie dużo bardziej atrakcyjny.

Aby dodać zdjęcie główne:

1. Po zalogowaniu na konto w serwisie SercaCzar.pl, wejdź w zakładkę Edycja profilu
2. Naciśnij na zdjęciu "Zmień zdjęcie profilowe" by wskazać skąd ma być pobrane zdjęcie. Po dodaniu do profilu zdjęcie trafi do moderacji, i dopiero po niej będzie widoczne na Twojej stronie i dla innych Użytkowników. Inne swoje zdjęcia możesz dodawać w zakładce "Galeria"> "Zdjęcia"

UWAGA!

Pamiętaj, że zdjęcie główne trafia do moderacji i pojawi się na Twoim profilu po sprawdzeniu czy spełnia wymogi formalne oraz techniczne (format JPG, PNG;rozmiar min. 555px X 555px, do 5 MB).

Jak zmienić swój opis?

Czy wiesz, że im dokładniej wypełnisz profil, tym większe masz szanse na poznanie wyjątkowej osoby?

Jeśli chcesz dokonać zmian na swoim profilu, wejdź w zakładkę „Edycja profilu” i

wprowadź zmiany w wybranych zakładkach „O mnie”, „Mój wygląd i zainteresowania” lub „Mój wymarzony partner”.

Pamiętaj, by potwierdzić wprowadzone zmiany, naciskając przycisk „ZAPISZ” .

W poszczególnych zakładkach wprowadź zmiany, które Cię interesują i kliknij przycisk "Zapisz". Profil trafi do moderacji, a po akceptacji moderatora będzie ponownie widoczny dla innych użytkowników.

Jak zmienić datę urodzenia?

Jeśli chcesz zmienić datę urodzenia, po zalogowaniu do konta:

1. Wybierz zakładkę Edycja profilu > O mnie.

2. Ustaw prawidłową datę urodzenia.

3. Naciśnij „ZAPISZ” na dole strony.

Zmiana na profilu będzie widoczna po kilku minutach.

Użytkownik nie ma możliwości zmiany daty urodzenia na swoim profilu, ponieważ to pole uzupełnia się tylko raz, podczas rejestracji. Jeśli zostało wypełnione błędnie, skontaktuj się z konsultantem lub z Biurem Obsługi Klienta.

Jak zmienić płeć?

Niestety, ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości edycji płci.  Jeśli podczas rejestracji popełniłeś/-łaś błąd, zaznaczając inną płeć, skontaktuj się z konsultantem lub z Biurem Obsługi Klienta .