Play

Powtórz

1

Powtórz raz

wszystko

Powtórz wszystko

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problem z korzystaniem z serwisu, uprzejmie prosimy o wyszukanie odpowiedzi poniżej. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy o wysłanie wiadomości używając formularza w sekcji 'Kontakt' lub na adres e-mail: administartor@sercaczar.pl. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy rozwiązać problem w czasie nie dłuższym niż 24 godziny.


 

1. Jestem zalogowana(-y), ale mój profil jest niewidoczny dla innych użytkowników serwisu oraz nie mogę wysyłać prezentów. Dlaczego?
Ze względów bezpieczeństwa wszystkich naszych użytkowników, każdy profil podlega manualnej akceptacji przez moderatorów serwisu randkowego SercaCzar.pl. Dopiero po akceptacji przez moderatora profil będzie widoczny dla innych użytkowników serwisu oraz będzie możliwa pełna interakcja. Może to potrwać: od kilku minut do kilku godzin.

2. Jak mogę uzupełnić swój profil?
Aby uzupełnić swój profil: najpierw zaloguj się. Następnie kliknij przycisk: 'Moje Konto'. Na ekranie pojawi się strona edycji profilu. Wypełnij/uzupełnij formularz. Po dokonaniu zmian kliknij przycisk: 'Zapisz'.

3. Jak dodać fotografie do mojego profilu?
Aby dodać fotografie należy zalogować się i kliknąć przycisk: 'Galeria' a potem 'Zdjęcia'. Na ekranie pojawi się panel służący do dodawania i zarządzania Twoimi fotografiami. Fotografię możesz dodać z dysku lokalnego swojego komputera i zapisać ją w serwisie SercaCzar.pl. Aby dodać fotografię: kliknij przycisk:'Dodaj zdjęcie i wybierz swoją fotografię. Po wybraniu fotografii kliknij przycisk: 'Dodaj'. 

4. Data mojego urodzenia jest nieprawidłowa. Jak mogę ją zmienić?
Jeśli data urodzenia jest nieprawidłowa, zaloguj się i wyślij nam prawidłową datę urodzenia używając formularza w sekcji: 'Kontakt' lub wyślij ją na email: administrator@sercaczar.pl. Data urodzenia zostanie dla Ciebie zmieniona przez administrację serwisu. Data urodzenia jest podawana tylko jeden raz przy rejestracji i nie można jej zmienić edytując profil.

5. Wprowadziłam(-em) zmiany do swojego profilu. Dlaczego zmiany są niewidoczne w moim profilu?
Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich naszych użytkowników, wprowadzone przez Ciebie zmiany podlegają procesowi akceptacji przez administrację serwisu randkowego SercaCzar.pl. Zazwyczaj zmiany są akceptowane w ciągu godziny, lecz może to potrwać dłużej (w zależności od ilości profili do zaakceptowania w danym czasie).

6. Chcę zmienić moją nazwę użytkownika (login). Jak mogę to zrobić?
Nazwa użytkownika (login) jest unikalnym identyfikatorem każdego użytkownika i niestety nie można jej zmienić.

7. Dodałam(-em) zdjęcie do swojego profilu i kliknęłam/kliknąłem: 'Zapisz'. Dlaczego dodane zdjęcia nie są widoczne w moim profilu?
Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich naszych użytkowników, dbamy o jakość oraz autentyczność fotografii. Wprowadzone przez Ciebie zmiany podlegają procesowi akceptacji przez administrację serwisu SercaCzar.pl. Zazwyczaj fotografie są akceptowane w ciągu godziny, lecz może to potrwać dłużej(w zależności od ilości fotografii do zaakceptowania w danym czasie).

8. Dodałam(-em) opis do swojego zdjęcia i kliknęłam/kliknąłem: 'Zapisz'. Dlaczego zmiany nie są widoczne w moim profilu?
Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich naszych użytkowników, wprowadzone przez Ciebie zmiany podlegają procesowi akceptacji przez administrację serwisu SercaCzar.pl. Zazwyczaj zmiany są akceptowane w ciągu godziny, lecz może to potrwać dłużej(w zależności od natężenia ruchu).

9. Jak mogę usunąć swoje konto?
Swoje konto możesz usunąć w każdym momencie używając narzędzia: 'Usuń konto', które znajduje się w sekcji: 'Ustawienia' .

10. Nie mogę się zalogować. Jak mogę po raz kolejny otrzymać swoje hasło?
Możesz w każdej chwili otrzymać informację o swojej nazwie użytkownika oraz zresetować swoje hasło klikając przycisk: 'Zapomniałeś hasło?', który znajduje się obok panelu logowania w serwisie SercaCzar.pl. Kliknij ten przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją. Zostanie do Ciebie wysłany email, dzięki któremu odzyskasz/zresetujesz swoje hasło w bardzo prosty sposób. Dodatkowo po dokonaniu rejestracji został wysłany do Ciebie email z danymi logowania (nazwa użytkownika oraz hasło).

11. Co to jest i do czego służy konto Premium?
Większość funkcji serwisu SercaCzar.pl jest darmowa, lecz aby posiadać pełny dostęp do serwisu SercaCzar.pl należy wykupić konto typu: Premium. Tylko posiadacze konta Premium posiadają możliwość bezpiecznej komunikacji tekstowej oraz wymiany danych kontaktowych. Aby wykupić konto Premium zaloguj się na swoim koncie w serwisie SercaCzar.pl i kliknij przycisk: 'Zostań PREMIUM’. Wybierz tam właściwą dla siebie opcję. Po wybraniu typu członkostwa zostaniesz przeniesiona(-y) na stronę płatności serwisu SercaCzar.pl.

12. Dlaczego pobieramy opłatę za konto Premium?
Opłata za konto Premium daje Ci bezpieczeństwo wymiany danych kontaktowych oraz większe szanse, że w serwisie SercaCzar.pl pojawi się ktoś odpowiedni dla Ciebie. Konto Premium daje większą ilość możliwości na interakcje z pozostałymi użytkownikami serwisu, poprzez rozbudowane funkcje.

 

Zgromadzone środki umożliwiają nam dotarcie do dużej liczby nowych użytkowników poprzez kampanie reklamowe prowadzone w internecie, prasie i innych miejscach (np. telewizja, koncerty, imprezy itp.). SercaCzar.pl jest w pełni moderowanym serwisem randkowym a nie typowym serwisem społecznościowym. Użytkownicy serwisu SercaCzar.pl rejestrują się tutaj po to, aby znaleźć swoją miłość. W naszym serwisie znajdziesz tysiące samotnych, poszukujących swojej miłości kobiet i mężczyzn. Dzięki prowadzonym kampaniom reklamowym w serwisie SercaCzar.pl codziennie rejestrują się setki a nawet tysiące nowych użytkowników. Opłata pozwala nam również na rozwój serwisu poprzez dodawanie nowych funkcjonalności, aby zapewnić Tobie oraz wszystkim naszym użytkownikom jak najprzyjemniejsze poszukiwania swojej miłości. Dodatkowo dzięki zgromadzonym środkom zatrudniamy profesjonalnych moderatorów, którzy nieustannie akceptują profile oraz czuwają nad bezpieczeństwem naszych użytkowników. W każdej chwili, gdy masz jakikolwiek problem, możesz napisać do nas e-mail. Nasi operatorzy rozwiązują problemy użytkowników 7 dni w tygodniu, a maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź to najwyżej 24 godziny. Dzięki temu dajemy Tobie pewność, że w serwisie SercaCzar.pl znajdziesz wartościowe i przede wszystkim prawdziwe osoby.

13. Jak mogę zapłacić za konto Premium?
Za konto Premium można zapłacić dowolną kartą płatniczą lub przelewem bankowym. Aby zapłacić: zaloguj się w serwisie randkowym SercaCzar.pl. Wybierz z górnego (prawe menu) Przycisk 'Zostań Premium' lub wejdź w sekcję 'Konto'. Zostaniesz przeniesiona(-y) na stronę płatności w serwisie SercaCzar.pl. Wybierz tam swoją formę płatności klikając odpowiedni przycisk.

14. Czy dane mojej karty płatniczej, mój adres oraz inne dane podawane w procesie płatności są bezpieczne?
System płatności w serwisie SercaCzar.pl jest obsługiwany przez szanowane i znane na całym świecie firmy PayPal i Tpay.com. Przy dokonywaniu płatności dane są chronione przez zaawansowany system zabezpieczeń i płatność jest w 100% bezpieczna.

15. Nie mam karty. Jak mogę zapłacić w inny sposób?
Alternatywnie możesz zapłacić za konto Premium przelewem bankowym za pośrednictwem systemu płatności tpay.com. Aby dokonać przelewu bankowego, zaloguj się i odwiedź stronę płatności. Aby wejść na stronę płatności: kliknij przycisk 'Zostań PREMIUM' i wybierz odpowiedni dla siebie typ członkostwa. Zostaniesz przeniesiona(-y) na stronę płatności w serwisie SercaCzar.pl. Na stronie płatności wybierz swoją opcję płatności. Zostaniesz przeniesiona(-y) na stronę z dokładną instrukcją jak dokonać zapłaty.

16. Dokonałem przelewu, a moje konto jest ciągle nie aktywne. Dlaczego?
Uprzejmie informujemy, że system płatności internetowych nie potwierdził NAM Twojej wpłaty (wpłata do nas nie dotarła).

17. Co to jest CVV? I gdzie się znajduje?
Uprzejmie informujemy, że kod CVV to trzy ostatnie cyfry, znajdujące się z tyłu karty, na pasku, gdzie widnieje Twój podpis.