Play

Powtórz

1

Powtórz raz

wszystko

Powtórz wszystko

Internet i serwisy randkowe to doskonałe miejsce do nawiązywania fascynujących znajomości. Poznajemy nowych ludzi, nawiązujemy przyjaźnie, zakochujemy się. Wielu osobom decydującym się na poszukiwanie nowych znajomych w internecie, udało się odnaleźć to, czego brakowało im do tej pory.

Nawiązując kontakty w sieci, zwykle nie zastanawiamy się, jakie niebezpieczeństwa na nas czyhają. Szybko zaczynamy ufać naszym rozmówcom, podajemy prywatne dane i przystępujemy do zwierzeń. Czasem jednak przekazywane przez nas informacje mogą zostać wykorzystane nie tak, jak sobie tego życzylibyśmy.

Aby tego uniknąć, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i postawić na bezpieczeństwo!

Pragniemy w tym miejscu zwrócić uwagę na to, na co należy szczególnie uważać, nawiązując kontakty w sieci i jakich trzymać się zasad, aby w internecie czuć się jak najbardziej komfortowo i przede wszystkim – bezpiecznie.

Portal dla samotnych SercaCzar.pl specjalnie dla Waszego bezpieczeństwa ma szereg zabezpieczeń, by podczas korzystania czuć się bezpiecznie.

 

Bezpieczne logowanie

Portal SercaCzar, pragnąc zwiększyć poczucie bezpieczeństwa każdego użytkownika, wprowadziła możliwość bezpiecznego logowania się przy użyciu połączenia zaszyfrowanego SSL, co oznacza najlepszą z możliwych ochronę profilu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Profesjonalne wsparcie Biura Obsługi Klienta

W trosce o zapewnienie najlepszej obsługi - konsultanci w profesjonalny sposób dbają o Wasze bezpieczeństwo. Każdy profil jest przez nas sprawdzony, a każde zdjęcie podlega moderacji (weryfikacji).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anonimowa korespondencja

Na SercaCzar piszesz maile całkowicie bezpiecznie. Nie musisz podawać swojego adresu mailowego, ani innych danych kontaktowych. Wewnętrzny system wysyłania wiadomości sprawia, że jesteś anonimowy, a co za tym idzie - bezpieczny!

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwarancja wiarygodności 

Każdy profil sprawdzamy pod względem wiarygodności, mediów i treści . Chcemy żebyś się czuł Drogi użytkowniku pewnie i spokojnie i mógł w pełni korzystać z naszych usług.